Kde nakoupit kartonové krabice ve velkém

Kartonové krabice se používají snad ve všech odvětvích. Ke skladování, k přepravě, jako ochrana apod. Běžně se využívají ve firmách, ve skladech, v kancelářích i v domácnostech. Z třívrstvé či pětivrstvé lepenky se vyrábějí archivační krabice, designové krabice, šatní boxy, dortové krabice, krabice na pizzu, krabice na notebooky a hlavně klasické kartonové krabice nejrůznějších velikostí.

Chcete-li nakoupit kartonové krabice ve větším množství, navštivte speciální internetový obchod na www.obalove-materialy.cz, kde si můžete vybrat nejrůznější typy krabic v sekci Kartonové a papírové obaly.

 

Kartonové krabice na míru

V uvedeném e-shopu si můžete sami zadat barvu (bílá či hnědá) a hlavně velikost požadovaných kartonových krabic, které vám budou obratem vyrobeny na míru. Když nakoupíte zboží v hodnotě nad 3000 Kč, dopravu máte v rámci České republiky zdarma. Samotné krabice obdržíte rozložené s jednoduchým návodem, jak je rychle a správně složit.

 

Třívrstvá či pětivrstvá lepenka?

Obecně můžete vybírat kartonové krabice buď z třívrstvé či pětivrstvé lepenky. Výběr záleží na tom, na co budete kartonové krabice potřebovat a co v nich budete uchovávat a převážet. Krabice z třívrstvé lepenky jsou dostatečné pro balení a zasílání běžného zboží. Jsou levnější a měly by stačit většině zákazníků. Oproti tomu pětivrstvé krabice jsou pevnější a mají vyšší nosnost. Poskytují vyšší ochranu pro zboží, které přepravují. Doporučují se u křehčího zboží a také v případě, že chcete do krabic balit těžší výrobky.

Na www.obalove-materialy.cz nakoupíte nejrůznější typy kartonových krabic – krabice na stěhování, archivační krabice, designové krabice, šatní boxy, dortové krabice, krabice na pizzu, krabice na notebooky a jiné. Kromě krabic zde seženete i další obalové materiály (fólie, plastové obaly, pytle, sáčky, tašky, obálky, balící potřeby aj.) a také obaly vhodné pro stěhování včetně stěhovacích pomůcek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com