Kde sehnat krabice na stěhování

Když se chystáte na stěhování, bez krabic se neobejdete. Hodí se plastové přepravky, kartonové krabice i obyčejné krabice od banánů. Něco doma možná máte, něco snad seženete po různých obchodech, ale nejspíše to nebude stačit. Existuje však hned několik možností, jak krabice na stěhování získat. Můžete si je buď vypůjčit, nebo nakoupit.

Oslovit kamarády, sousedy a známé

V dnešním světě internetu a telefonů můžete hromadně oslovit své kamarády, rodinu, sousedy a známé s tím, aby vám nějaké krabice na stěhování půjčili. Je to trochu složité na organizaci, navíc je potřeba si nějak zaznamenat, od koho která krabice je. Plus je otázka, jak rychle se vybalíte, a kdy tak můžete krabice vrátit. Navíc je dobré mít kvalitní krabice s vyšší nosností, aby se během stěhování nerozbily.

stehovaci-krabice-100000-1-800x600

Koupit nové krabice

Spolehlivou variantou je nákup nových krabic a přepravek. Kvalitní a levné kartonové krabice a plastové přepravky můžete výhodně nakoupit například ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz. Při nákupu většího množství jednoho druhu zboží máte automaticky nárok na množstevní slevy.

Vybrat stěhovací firmu, která krabice zdarma zapůjčí

Ideální je pozvat si na stěhování stěhovací firmu. Sice něco zaplatíte, ale ušetříte si starosti, čas, i vlastní záda. Některé stěhovací firmy, například pražská firma Tavočer, vám zapůjčí krabice ke stěhování. Když se stěhujete v Praze, z Prahy, nebo do Prahy, je to asi nejlepší varianta. Nemusíte tak krabice ke stěhování vůbec řešit.

Jak sháníte krabice na stěhování vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com