Levný mačkaný papír jako výplň do krabic

Když posíláte jakékoliv zboží, je potřeba zajistit, aby se během přepravy nepoškodilo. K tomu se používají různé obalové materiály, jedním z nich je i mačkaný fixační papír. Koupit se dá v e-shopech s obalovými materiály.

Mačkaný fixační papír se běžně používá jako výplň do krabic, aby se zboží neposouvalo, chrání zboží také před nárazy. Samotný papír už je recyklovaný, takže jde o ekologickou variantu, navíc se může používat opakovaně.

V uvedeném e-shopu seženete dvě varianty mačkaného papíru:

  • Mačkaný papír v boxu. Tato varianta nabízí mačkaný papír v boxu, odkud už papír jen vytahujete a dáváte do přepravní krabice k zasílanému zboží.
  • Skládaný výplňový papír. Skládaný papír je nutné před použitím namačkat pomocí výkonného stroje na mačkaný papír. Tento profesionální stroj stojí zhruba 20 000 Kč včetně DPH a můžete jej taktéž v e-shopu zakoupit.

Mačkaný papír je perforovaný, navíc je velmi levný a praktický. Dá se používat opakovaně a když posíláte zboží často a potřebujete nějakou výplň do zásilek, pak se vyplatí koupit i dražší stroj na výrobu mačkaného papíru. Dlouhodobě ušetříte peníze a hlavně místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com