Poštovní krabice za pár korun jdou na dračku

V dnešní koronavirové době se ještě znásobil počet poštovních zásilek. Faktem je, že lidé si přes internet objednávají stále více a více zboží. I proto rapidně roste počet vyráběných poštovních krabic. Když totiž nějaké zboží vyrábíte, potřebujete ho také rozesílat. A kartonové poštovní krabice jsou nejlepším řešením. Jsou levné, dostatečně pevné, dají se využívat i po doručení v domácnostech, při likvidaci se jednoduše třídí.

postovni-krabice-800x600

Ať už rozesíláte jakékoliv zboží, nejspíše kartonové krabice k jeho zabalení a přepravě budete potřebovat. Výhodou kartonových krabic je i to, že vám mohou vyrobit krabice přesně na míru a v jakémkoliv množství, které potřebujete.

Kde krabice koupit

Velký výběr poštovních krabic nejrůznějších rozměrů můžete koupit ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz v sekci Kartonové a papírové obaly. Seženete tady poštovní krabice z 3-vrstvého kartonu, nízké i vysoké, úzké i široké. V nabídce jsou poštovní krabice bílé a hnědé barvy. Při nákupu většího množství krabic máte automaticky nárok na množstevní slevu.

Jednoduché složení krabice bez složitého lepení

Poštovní krabice z 3-vrstvého kartonu vám samozřejmě přijdou rozložené. Jejich složení je velmi jednoduché, bez nutnosti přelepovat klopy na dně krabice. Skládací konstrukce je navíc navržena tak, aby ještě zvýšila pevnost celé kartonové krabice. Když do krabice dáte to, co potřebujete odeslat, stačí pouze přelepit odklápěcí víko na horní straně krabice, a balíček můžete odeslat.

Projděte si nabídku kartonových krabic a vyberte si, co k rozesílání svého zboží potřebujete na www.obalove-materialy.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com