Třívrstvé a pětivrstvé kartonové krabice

Kartonové krabice se dnes používají především k zasílání zboží nejrůznějších velikostí a tvarů. Jedná se o recyklovaný papír, takže je to celkem ekologická a zároveň praktická varianta obalových materiálů. Rozdíl mezi třívrstvou a pětivrstvou kartonovou krabicí je především v její pevnosti. Kartonové krabice z pětivrstvé lepenky mají zvýšenou pevnost. Díky tomu mají vyšší nosnost a také poskytují vyšší ochranu křehkým a dalším předmětům náchylným k poškození během přepravy. Běžně se ale používají třívrstvé kartonové krabice.

Velmi širokou nabídku rozměrů krabic za příznivé ceny pak najdete ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz v sekci Kartonové a papírové obaly. Krabice tam můžete kupovat jak po jednotlivých kusech, tak i ve velkém s množstevní slevou. Výhodou je, že se jedná o české výrobky.

Sami si můžete nastavit rozměry krabic

Výběr rozměrů krabic je opravdu široký, od malých krabiček až po velké krabice. Když chcete přecejen jiný rozměr, než co je v nabídce, můžete si jednoduše sami nastavit rozměry krabic a firma vám je vyrobí na míru. Je ale potřeba počítat s tím, že u krabic na míru je nutný odběr většího množství v řádech stovek kusů. Samotné krabice vám přijdou rozložené, musíte si je sami složit. Je to velmi jednoduché, stačí vám k tomu obyčejná lepící páska, kterou můžete koupit také v uvedeném e-shopu.

Velkou výhodou kartonových krabic je jejich nízká cena, stojí prakticky jen pár korun. Na konkrétní nabídku nejen kartonových krabic, ale i dalších praktických obalových materiálů různých typů se podívejte na www.obalove-materialy.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com