Znáte rychlouzavírací poštovní krabice?

Rychlouzavírací krabice různých velikostí a konstrukce

V dnešním zrychleném světě není času nazbyt. I proto se čím dál častěji používají k zasílání zboží nebo jiných balíků rychlouzavírací poštovní krabice pro rychlé a snadné balení bez použití lepicí pásky. Takové balení je až 3 x rychlejší než balení s použitím lepicí pásky. Existují dva typy konstrukce rychlouzavíracích krabic – krabice s automatickým samosvorným dnem a krabice se skládacím dnem (jako u běžných poštovních krabic). Obě varianty jsou jednoduché a zrychlí balení vašeho zboží.

Kartonové krabice vám přijdou rozložené poštou, ale je velmi jednoduché je složit. Krabici tak snadno složíte a po naplnění ji bezpečně uzavřete samolepicí klopou. Otevření krabice je pak zjednodušeno odtrhovacím proužkem, takže ani k otevření není potřeba používat nůžky nebo nůž.

Ideální pro e-shopy a vůbec zasílání zboží

Rychlouzavírací krabice se prodávají v různých rozměrech a jsou vyrobeny obvykle z třívrstvé lepenky. Ideální jsou hlavně tam, kde se často balí zboží, tedy pro e-shopy a jinou výrobu zboží. Hlavní výhodou je to, že vám ušetří spoustu času a zrychlí odesílání zásilek. Navíc je takové balení ekologické, což znamená, že materiál je recyklovatelný a plně rozložitelný a to včetně lepicího proužku z lepidla na vodní bázi.

Výrazné zrychlení balení bohužel musí být vykoupeno vyšší pořizovací cenou rychlouzavíracích krabic oproti běžným klopovým krabicím. Existuje ještě střední cesta – poštovní krabice. Ty jsou konstruované tak, že se složí spodní část krabice bez použití lepicí pásky a horní část je tvořena odklápěcím víkem. To je ale potřeba po zabalení zásilky přelepit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com