Archivační boxy nejen pro kanceláře

Archivační boxy jsou skvělý pomocník do kanceláře i domácnosti. Bez archivačních krabic a jasného systému archivace by ve vašich dokumentech rychle vznikl zmatek. Archivační krabice a různé druhy šanonů a zakladačů používají všichni, kteří chtějí mít v papírech pořádek. Od obyčejných zaměstnanců přes malé živnostníky až po malé i velké firmy. Pořádek musí být a hlavně vám poté pomůže najít to, co hledáte. Důležité dokumenty tak už nikdy neztratíte.

 

Pořádek v papírech vám ulehčí život

Archivační boxy se totiž hodí nejen na firemní dokumenty a jednoduchou organizaci kanceláře či pracovny, ale hodí se také do každé domácnosti. Vzpomeňte si, kolik papírů vám v této zběsilé době plné informací chodí a co vše je potřeba skladovat. Namátkou vzpomeneme bankovní výpisy, dopisy z bytového družstva, účty za telefony, elektřinu, záruční listy, rodné listy, účtenky a mnohé další. Archivační boxy vám archivaci dokumentů výrazně usnadní. Stačí si na každé krabici vyplnit přiložený štítek a máte vyhráno.

 

Archivační krabice na šanony

Archivační krabice na šanony

 

Přehlednost, jednoduchost a ekologičnost

Archivační krabice mají víko a štítek. Velikost krabice si můžete sami zvolit. Buď zvolíte klasiku pro formát A4 nebo třeba větší krabice, kam se vejde i několik šanonů. Archivační boxy se prodávají také v různých barevných provedeních. Tento systém ukládání papírových dokumentů je maximálně jednoduchý a přehledný.

 

Papírové archivační boxy jsou 100% recyklovatelné, tedy velmi ekologické. Jsou lehké a velmi levné. Vyrobeny jsou z pevné lepenky a můžete je využít nejen na skladování dokumentů, ale i na skladování jiných drobností, když se vám to bude hodit. Krabice se obyčejně prodávají rozložené, budete si je muset sami složit. Není však nic jednoduššího.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com