Archivační krabice a boxy

Potřebujete uchovávat papírové dokumenty? V dnešním světě plném informací, byrokracie a lejster určitě ano. A to nejen v kanceláři, ale také v každé domácnosti. Je totiž potřeba vytvořit si nějaký systém archivace dokumentů nejrůznějších typů – bankovní výpisy, hypotéky, smlouvy, účtenky, záruční listy, osobní dokumenty, papíry k živnosti, k pojištění, k autu a mnohé další. Ke smysluplné archivaci dokumentů se nejlépe hodí právě archivační krabice a boxy.

 

Konec chaosu – přehledná archivace

Díky archivačním krabicím si jednoduše udržíte přehled o všech svých dokumentech, osobních i pracovních. Navíc máte všechny dokumenty stále po ruce. Tyto archivační krabice na nejběžnější formát A4 mají víko a hlavně prostor, kde si je jasně popíšete. Další možností je pořídit si tzv. archivační boxy, které jsou rovněž uzavíratelné, můžete si je však postavit na stojato. Veškeré papírové archivační krabice i boxy jsou také stoprocentně recyklovatelné. Můžete je bez problémů skladovat doma nebo ve své kanceláři.

 

Archivační krabice s víkem

Archivační krabice s víkem

 

Pro domácnosti i kanceláře

Archivovat papírové dokumenty je v podstatě nutné nejen v kanceláři, ale také doma. V kanceláři je to samozřejmost a většina firem už má zavedený systém, jak archivaci zvládnout. V domácnostech, které jsou nuceny uchovávat dokumenty stále ve větším množství, pomohou právě archivační krabice. Archivaci a papíry obecně by si měl vzít na starost jeden z partnerů, aby v tom byl pořádek. Ať už to má u vás na starost muž či žena, krabice vám tuto práci ulehčí.

 

ulozne-boxy-emba-barvy-800x600

Kartonové boxy na dokumenty

 

Kde krabice a boxy koupit

Široký výběr archivačních krabic a boxů nabízí specializované internetové obchody, ve kterých najdete krabice a boxy v různém barevném provedení i v několika velikostech. Archivační krabice se vždy prodávají s víkem, archivační boxy můžete koupit buď uzavřené nebo otevřené. Krabice mohou samozřejmě sloužit také na jiné věci, například jako úložný prostor na drobnosti. Po objednání krabic či boxů v uvedeném e-shopu vám zboží přijde obratem poštou. Rozložené, ale velmi jednoduše složitelné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com