Boxy na dokumenty

Do každé kanceláře, ale i domácnosti se hodí praktické boxy na dokumenty (archivační boxy). Ty vám pomohou udržet si přehled a pořádek ve všech svých papírech. Od bankovnictví, přes veškerou poštu až třeba po školní dokumenty vašich dětí. V kanceláři se boxy na dokumenty samozřejmě používají ještě ve větším množství. V internetovém obchodě www.obalove-materialy.cz najdete různé typy archivačních krabic. Všechny krabice a šanony, které se v tomto internetovém obchodě prodávají, jsou 100% recyklovatelné.

 

Levné a praktické archivační boxy

Za pár desítek korun si můžete pořídit archivační boxy z kvalitní hladké lepenky, která nepraská, nejčastěji pro formát A4. Vždy máte na výběr z různobarevných potisků – barevné varianty šanonů vám usnadní třídění a orientaci v dokumentech. Můžete si koupit boxy na dokumenty otevřené či uzavíratelné. Šířka hřbetu boxů je většinou 75 či 110 mm, jednotlivé boxy pak můžete pro přehlednost poskládat třeba podle barev.

 

Box na dokumenty

Box na dokumenty

 

Boxy si popište

Na přední části každého archivačního boxu je vyhrazený prostor pro popis boxu na dokumenty. Tyto jednoduché popisky vám pomohou udržet si přehled o tom, co každá krabice obsahuje. Bez těchto informačních popisků se orientace v papírech stává o dost komplikovanější. Proto si určitě všechny boxy pečlivě na čelní straně popište.

 

Archivace dokumentů u vás doma

V domácnostech mají archivační boxy také své místo. Namísto odkládání všech dokumentů, které se dlouhodobě hromadí, někam do šuplíku, se určitě vyplatí zřídit si vlastní mini-kancelář. Stačí skříňka či jedna polička a 10 různobarevných archivačních boxů a budete mít ve svých papírech pořádek. Uvidíte, že si na svůj nový systém rychle zvyknete a oceníte ho.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com