Dárkové krabice na víno

Kvalitní víno je dárek, kterým potěšíte snad každého. Obdarovaný nemusí být milovník vína, ale alespoň má co nabídnout, když přijdou na návštěvu kamarádi či známí. Dárkové krabice na víno jsou elegantní formou, jak víno pěkně zabalit. Nejčastěji se nabízejí jednoduché krabice na jednu láhev vína či krabice na dvě láhve. Cena krabice je obecně velmi nízká, ve specializovaných e-shopech se prodávají cca za 15 korun.

 

Krabice na víno vyplněná dřevitou vlnou

Z estetického i bezpečnostního hlediska můžete krabice s lahvemi vína vyplnit i dřevitou vlnou. Dřevitá vlna je dekorační výplň vhodná nejen do krabic s vínem, ale i do jiných dárkových balení.

Dřevitá vlna je čistě přírodní látka, je pružná, antistatická a absolutně hygienická. Dřevitá vlna je snadno odbouratelná, nezatěžuje životní prostředí a hlavně v dárkových baleních velmi dobře vypadá.

 

Dřevitá vlna

Dřevitá vlna

 

S víkem či skládacím uzávěrem

Kartonové dárkové krabice na víno se prodávají v několika provedeních. Buď na jednu láhev nebo na dvě láhve. Můžete koupit klasické krabice s víkem (jako krabice na boty) nebo krabice se skládacím uzávěrem. Některé dárkové krabice jsou uzavřené, že obdarovaný do poslední chvíle neví, co v krabici je. Jiné se vyrábějí s elegantním okénkem, takže je hned jasné, že se jedná o víno. Okénko je v takové výšce, že si většinou můžete pohodlně přečíst etiketu a zjistit tak, o jaký druh vína se jedná. Oba typy krabic mají parametry pro klasické velikosti lahví.

 

Jednoduché přenášení dárkových krabic

Dárkové krabice na víno se skládacím uzávěrem se jednoduše a bezpečně přenášejí. V horní části krabice jsou totiž opatřeny praktickým uchem, za které se krabice vezme a můžete ji tak bezpečně nést.

 

 

Ještě důležitější než krabice je samozřejmě výběr kvalitního vína. Poraďte se s přáteli nebo navštivte či kontaktujte osvědčené vinaře z Jižní Moravy. Po doporučení byste při výběru vína neměli šlápnout vedle.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com