Díky kvalitním krabicím bude stěhování hračkou

Uvažujete o tom, že byste se přestěhovali? Máte už starosti s tím, že se Vám něco ztratí či rozbije? Spousta lidí řeší stěhování tak, že jak je co v domácnosti tak to vezme „hodí“ do auta a převeze. Není se pak čemu divit, že věci v autě se rozbijí, nebo poškodí. Vsaďte na kartonové krabice.

businessman-2108029_640

Výhodou stěhovacích krabic je fakt, že díky ní budete mít v celém procesu stěhování systém. Popisky na krabici Vám zajistí, že víte přesně kam jste co dali. Bez problému pak zjistíte při nastěhování jakou krabici do které místnosti máte dát.

Další velkou výhodou krabic je i fakt, že Vám umožní efektivnější poskládání věcí. Pokud stěhujete křehčí věci jako jsou třeba skleničky, či porcelán, je dobré každý kus zabalit například do bublinkové folie. Vložit pak do krabice a prázdná místa v krabici opět vyplnit.

Doporučujeme spíše 5ti vrstvé krabice aby se neroztrhli. Sehnat je můžete v různých velikostech a provedení. Takže do nich můžete vložit nejen oblečení, boty, knihy, osobní věci, ale třeba i elektroniku a další…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com