Flo-Pak fixační tělíska

Balíte v rámci výkonu svého zaměstnání nebo jste právě zjistili, že musíte nutně odeslat cenný předmět na druhou stranu republiky nebo přímo do zahraničí? Ať už je váš zájem o balení profesionální nebo čistě zákaznický, určitě byste si neměli nechat ujít možnost profesionálního balení, které se pyšní vysokou kvalitou, popularitou a na druhou stranu i velmi nízkou cenou.

Existuje finančně nenáročný a ekologický způsob, jak zajistit, aby zabalené zboží neutrpělo újmu během transportu. Přestože je předmět dobře zabalen a jeho povrch je tak perfektně chráněn, k mechanickému poškození zboží může překvapivě dojít i uvnitř balíku. Jak je to možné?

Fixační tělíska Flo-Pak

Fixační tělíska Flo-Pak

Není-li předmět v krabici, která je vzhledem k rozměrům předmětu příliš velká, vhodně fixován, může k velké škodě dojít ve skrytu pod vrstvami ochranného obalu. Flo-Pak fixační tělíska tento nepříjemný a závažný problém řeší jednou pro vždy. Rozhodnete-li se použít fixační tělísko jako výplňový materiál, poskytnete balenému zboží přiměřeně vysokou ochranu.

Flo-Pak tělíska jsou totiž díky velmi nízké hmotnosti, kde obsah vzduchu činí více než devadesát devět procent, čímž jsou výrazně sníženy náklady na přepravu a balení, i bezprašné a suché v rámci manipulace a tedy ideálním kandidátem na pozici vámi vybraného výplňového materiálu. Bílá fixační tělíska jsou sto procentně recyklovatelná a biologicky rozložitelná, jejich použití tedy životní prostředí nezatíží. Navíc je možné užívat je opakovaně, aniž by tím Flo-Pak ztratily něco ze své kvality.

Výplňový materiál do krabic

Výplňový materiál do krabic

Flo-Pak jsou navíc odolná proti vlhkosti a je tedy doporučováno používat právě těchto fixačních tělísek je-li zboží expedováno takovým dopravním prostředkem, u nějž vzrůstá pravděpodobnost navlhnutí převážených balíků. Tento druh výplňového materiálu se skládá z velmi pružných granulí polystyrenové pěny, které jsou odolné nejen vůči nárazům, ale i vůči vibracím a přitom si vždy zachovají svůj tvar.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com