Jak převazovat krabice a balíky bez lepící pásky

Ne vždy je vhodné, aby se používaly k zabezpečení a důkladnému uzavření krabic lepící pásky. Existuje několik variant, čím lepící pásky jednoduše a účinně nahradit. Zajímavá možnost jsou provazy a provázky, které se používaly odjakživa. Dříve sice byly konopné, dnes se používají výrazně levnější polypropylenové. Další variantou jsou plastové stahovací pásky či polyesterové nebo opět polypropylenové vázací pásky.

 

Alternativy k lepícím páskám

 

Podívejte se na jednotlivé alternativy k lepícím páskám:

  • Provazy a provázky. Tyto klasické polypropylenové provázky jsou velmi pevné a nepřetrhnou se. Klasické klubko je dlouhé desítky metrů a nezabere téměř žádné místo. Používají se nejen k vázání krabic, ale i v domácnosti, na zahradách i v průmyslu. Jsou použitelné na všechno možné. Délka provázků je dána váhou klubka.
  • Stahovací pásky. Plastové stahovací pásky se běžně používají například na rychlé svazování kabelů či jiných věcí. Velmi lehce se s nimi manipuluje, nemusíte na nich vázat žádné uzly a jsou vysoce odolné. Vnitřní strana pásky se zoubky zaručuje dobré upevnění. Utáhnout se dají i ručně. Vyrobeny jsou z umělé hmoty, takže jsou recyklovatelné.
  • Vázací pásky. Vázací pásky se vyrábějí buď polypropylenové nebo polyesterové. Obě varianty mají své výhody, jsou velmi pevné a vysoce odolné proti roztržení. Vázací pásky se spojují za pomoci spon z různých materiálů (spony plechové, drátové či plastové).

 

Kde provázky a pásky nakoupit

Velmi široký výběr výše zmíněných provázků a pásek najdete na webu www.obalove-materialy.cz. Kromě toho jsou zde všechny obalové materiály, které si můžete představit. Při nákupu většího množství máte nárok na množstevní slevu, při nákupu nad 3000 Kč bez DPH pak máte dopravu po Praze zdarma. Ideální je, když si přijdete nakoupit přímo do sídla firmy Tavočer (sklad plus prodejna), kde si vše můžete po objednání jednoduše vyzvednout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com