Kartonová střiž

Určitě jste se už setkali s případem, kdy bylo nutné rychle zabalit zvolený předmět, zajistit jeho bezpečnost v procesu přepravy, tedy ochranu před mechanickým poškozením a znehodnocením povrchu předmětu poškrábáním, odřením nebo otlačením, ale i když jste našli vhodnou krabici i obal, do kterého ji zabalíte, výplňový materiál, kterým byste krabici naplnili a tak předmět zafixovali na místě, prostě nebyl po ruce. Samozřejmě můžete využít jedné z mnoha možností.

 

Moderní technologie v tomto ohledu velmi pokročily a můžete tedy vybírat z množství pěnových a umělohmotných fixačních tělísek, ale pokud je čas neúprosný, lze se o pomoc obrátit na jeden z nejuniverzálnějších materiálů. Papír nejenže obstarává balení ve smyslu obalení zboží, ale lze ho použít i jako velmi spolehlivý, ekologický a navíc levný a snadno dostupný výplňový materiál.

 

Papírová střiž je velmi spolehlivý materiál užívaný k zafixování předmětu na místě tak, aby i přes jeho dokonalé zabalení nedošlo k jeho poškození vlivem posunu na místě, což může být zejména v případě křehkých předmětů jedním z hlavních nebezpečí. Samozřejmě, že papír je natolik obecným pojmem, že je nutné jej trochu specifikovat.

 

Pomačkaný papír lze samozřejmě použít místo profesionálně vyrobených a k tomuto účelu určených výplňových materiálů, ale proč se v tomto ohledu nespolehnout na tradici a prověřenost technik odborníků? Papírová, respektive kartonová střiž, která vzhledem ke své velikosti a tloušťce poskytuje ještě větší ochranu, je dnes už vyráběna strojově. Nemusíte si ale zakupovat speciální stroj, abyste mohli výhod kartonové střiže využít.

 

Již hotovou střiž ve formě sítě, která byla vyrobena z recyklovaného odpadového kartonu, si můžete zakoupit v takovém množství, které perfektně uspokojí vaše potřeby. Kromě toho, že kartonová střiž fixuje zboží na místě v krabici, chrání i povrch zboží právě díky svému unikátnímu tvaru sítě, který se nad předmětem rozevře.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com