Kartonové dutinky a tubusy

Karton má spoustu použití. Nejčastěji se používá jako obalový materiál na různé krabice. Dá se však také jednoduše vytvarovat do kulatých tvarů a tak se prodávají kartonové dutinky a tubusy. Uvnitř kartonových dutinek jsou bublinkové fólie a stretch fólie. Samotné dutinky a tubusy mají různou váhu a vyrábějí se v nejrůznějších rozměrech (různá délka i šířka). Tento článek vám popíše hlavně výhody těchto tubusů a možnosti jejich použití.

 

Použití kartonových tubusů a dutinek

Tubusy a dutinky se používají například při stěhování, přepravování či archivování dokumentů velkých rozměrů, kalendářů, fotografií, plakátů, velkých nástěnných map, technických výkresů apod. Kulaté kartonové tubusy se prodávají se dvěma plastovými uzávěry, můžete si tak vybrat na které straně je otevřete. Tubusy slouží hlavně k ochraně zboží a mohou být i celkem široké. Můžete do nich dát kromě dokumentů také objemnější věci – textilní zboží, reklamní předměty, nápojové láhve či dokonce elektropříslušenství.

 

Tubus

Tubus

Výhody aneb proč tubusy používat

Výhody použití kartonových tubusů a dutinek jsou logické, ale možná vás některé jejich vlastnosti překvapí:

 

  • Stabilní a pevné. Tubusy jsou velmi pevné, nemohou se lehce přelomit či promáčknout.
  • Pohodlná manipulace. S tubusy i dutinkami se velmi dobře manipuluje.
  • Výborná skladnost. Kartony a krabice ve tvaru tubusu se perfektně skladují a zaberou minimum místa, protože je možné je stohovat.
  • Různé délky a průměry. Sami si můžete vybrat velikost tubusů a dutinek přesně podle toho, na co je potřebujete.
  • Levné a lehké. Kartonové dutinky a tubusy jsou velmi lehké a cenově vycházejí mnohem lépe než jiné varianty obalových materiálů.

 

Více informací, přesné ceny a širokou nabídku nejen tubusů a dutinek, ale všech obalových materiálů najdete na jednoduchém a přehledném webu www.obalove-materialy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com