Kartonové krabice na stěhování – stěhování rychle a bez problémů

Krabice vhodné ke stěhování jsou vyrobeny z pětivrstvé lepenky nejvyšší kvality. I přes větší zátěž těžších předmětů jsou krabice velmi pevné a spolehlivě drží díky kvalitní technologii lepení. Krabice jsou sice lepeny, ale pro ještě větší spolehlivost jsou sešity kovovými sponkami, nemusíte mít tedy obavy, krabice unesou až 45 kilogramů a nerozlepí se. Nemusíte mít strach do nich umístit třeba i křehké a delikátní předměty jako například sklo nebo porcelán, krabice spolehlivě ochrání i je. Pevný karton použitý při výrobě krabice zabrání jakémukoliv mechanickému poškození zabaleného předmětu.

Už tedy žádné škrábance, otlaky, protlačeniny, odřeniny nebo rýhy na povrchu předmětu. Krabice uložené věci ochrání i před povětrnostními vlivy.

Nejen obyvatelé domů a bytů se stěhují z místa na místo. Nesmíme zapomínat ani na prostory, kde většina z nás tráví podstatnou část svého dne – i kanceláře firem a společností se čas od času stěhují, a přestože se sortiment předmětů v nich liší od inventáře běžných bytů, krabice vypomohou i tady. Do krabic je díky jejich rozměrům možné naskládat větší množství šanonů, desek, složek nebo psacích potřeb, aniž byste se museli bát, že se vám pera, zvýrazňovače nebo tužky rozkutálejí.

Kartonové krabice jsou zkrátka univerzálním, vysoce praktickým, spolehlivým a velmi funkčním pomocníkem při stěhování, které dokážou tento náročný proces o mnoho zpříjemnit. Krabice jsou prodávány rozložené, jediné, co musíte po jejich dodání udělat je složení a podlepení lepící páskou.

Pokud si zvolíte alternativu zapůjčení krabic, uhradíte vratnou kauci 40 Kč za jednu krabici, kterou získáte zpět ihned po vrácení krabic. Zbytečně neutratíte při nárazové akci vůbec nic. Pusťte se tedy směle do stěhování, velkého přemisťování a přesouvání, protože vám už nic nestojí v cestě, pokud po vašem boku stojí seskládané krabice. S nimi zvládnete všechno úplně hravě, téměř bez námahy a hlavně s jistotou zkušenostmi prověřené spolehlivosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com