Kartonové krabice z pětivrstvé lepenky

Kartonové krabice se v praxi vyrábějí z trojvrstvé a pětivrstvé lepenky. Pětivrstvá lepenka je o poznání pevnější a odolnější. Tím pádem má i vyšší nosnost a lépe chrání zboží, které je v krabici uloženo. Krabice se používají hlavně během přepravy a také ke skladování věcí. Kvalitní a hlavně velmi levné krabice koupíte ve specializovaném internetovém obchodě na Obalove-Materialy.cz v sekci Kartonové a papírové obaly. Seženete zde i trojvrstvé krabice, krabice na víno, dortové krabice nebo i nejrůznější plastové přepravky.

 

Sami si určete rozměry krabice

V uvedeném e-shopu si můžete jednoduše sami nastavit, jaké rozměry by měly vaše krabice mít. Samozřejmě záleží na tom, na co je potřebujete. Spoje na krabicích jsou buď lepené (nižší nosnost), nebo jsou spojeny pomocí kovových spon. Nosnost takové krabice může být až 50 kg.

Pevné kartonové krabice se běžně používají na stěhování knih, oblečení a drobnějších předmětů, dále pak ke skladování a přepravě zboží, vyrábějí se speciální kartonové krabice na obrazy, na laptopy, na knihy, na palety aj. Jedná se o české výrobky, které jsou vhodné pro bezpečné zasílání zboží.

 

Krabice dostanete rozložené

Krabice vám budou doručeny poštou, případně si je můžete i osobně vyzvednout v kamenné prodejně v Praze-Libuši. Kartonové krabice dostanete rozložené, je potřeba je složit a klopy podlepit lepící páskou, kterou si tady můžete rovněž zakoupit. K dispozici budete mít návod, který vám pomůže rychle a jednoduše krabice složit. Skládání kartonových krabic jakýchkoliv rozměrů se nebojte, je to opravdu triviální.

V případě nákupu většího množství kartonových krabic máte automaticky nárok na množstevní slevy. Ty začínají při nákupu více než 20 kusů, s tím že čím více krabic koupíte, tím vyšší slevu dostanete.

 

Ať už potřebujete krabice na stěhování, na zasílání nebo jen na skladování, určitě se vyplatí nakoupit krabice z pětivrstvé lepenky, protože jsou výrazně odolnější.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com