Kartonové poštovní krabice – sami si určete rozměry

Když často posíláte krabice poštou nebo jiným doručovatelem, vyplatí se vám je levně nakoupit ve větším množství. Rozměry si můžete určit sami.Krabice mohou být z 3 vrstvé nebo 5 vrstvé lepenky a dostanete je domů rozložené. Složení je však úplně jednoduché. Širokou nabídku krabic skladem nabízí obchod www.Obalove-Materialy.cz.

 

Rozměry určujete vy

V uvedeném e-shopu si můžete vybrat ze spousty různých velikostí. Oblíbené jsou krabice na víno, krabice s rozměry přesně na velikost A4, krabice dlouhé, široké i vysoké. Když v nabídce nenajdete velikost, kterou hledáte, můžete si určit vlastní velikost a objednat si ji. Je to jednoduché a tato služba není nijak zpoplatněna. Krabice vám domů přijdou rozložené (musíte jen klopy poštovní krabice podlepit lepící páskou).

 

Kvalitní lepenka a vysoká nosnost

Poštovní krabice jsou většinou vyrobeny z pevné 3 vrstvé lepenky, ale můžete si objednat i ještě silnější krabice z 5 vrstvé lepenky. Nosnost krabic záleží na jejich velikosti, ale klasická krabice velikosti A4 má nosnost 10 – 20 kg. V poštovních krabicích můžete skladovat a zasílat téměř cokoliv – knihy, oblečení, dokumenty, dárky, hračky nebo jakékoliv jiné pevné zboží.

Když chcete posílat křehčí věci nebo třeba elektroniku, vyplatí se poštovní krabici vyplnit ochrannými výplňovými materiály, jako jsou vzduchové polštářky, fixační tělíska Flo-Pak, dřevitá vlna, nebo jen kartonová střiž. Zvýší se tak ochrana přepravovaného zboží.

 

Poštovní krabice stojí pár korun

Například již zmíněná poštovní krabice na formát A4 (rozměry 330 x 240 x 200 mm) stojí pouhých 13 Kč včetně DPH. Navíc máte při nákupu většího množství krabic nárok na množstevní slevu, kterou vám ukáže tabulka u konkrétního zboží.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com