Nastavte si rozměry svých kartonových krabic

Kartonové krabice jsou vyrobeny z třívrstvé, pětivrstvé, či dokonce sedmivrstvé lepenky, jsou pevné, lehké a používají se na spoustu věcí. Ideální jsou pro stěhování, ke skladování, používají se jako archivační krabice či krabice s víkem (třeba na pizzu či dortové krabice).

Potřebujete nakoupit kartonové krabice určitých rozměrů? Jestliže jich chcete opravdu hodně, jednoduše vám je vyrobí na zakázku, ale jestli jich chcete jen pár nebo pár desítek, musíte si najít obchod, kde vaše rozměry prodávají. Obě varianty (tedy nákup velkého i malého množství krabic) vyřešíte ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz. V tomto e-shopu nemusíte krabice složitě hledat, protože pro vás vytvořil jednoduchou kalkulačku.

 

Jednoduché nastavení rozměrů

Po vstupu na webové stránky a kliknutí na kategorii Kartonové krabice se vám zobrazí jednoduchá „kalkulačka“. Tam jen vypíšete požadované rozměry krabice. Tedy x= délka, y= šířka, z= hloubka krabice. Po vyplnění se vám zobrazí, jaké krabice v co nejpřesnějších rozměrech, jaké jste zadali, jsou v nabídce e-shopu. Jestliže tam přesně vaše rozměry nejsou, můžete koupit krabice podobných rozměrů nebo e-shop oslovit. Po dohodě vám vyrobí kartonové krabice přímo na míru. Kromě rozměrů si můžete vybrat také barevné provedení krabic.

 

Proč používat kartonové krabice

Důvodů by se našla spousta, ale hlavní jsou tři. Kartonové krabice jsou lehké, levné a ekologické. Zároveň jsou dostatečně pevné. Krabice opravdu koupíte za pakatel a nemusíte mít výčitky kvůli jejich recyklaci, která je jednoduchá a ekologická. Takže si stačí vybrat, jaké rozměry mají vaše krabice mít, najít si je na uvedeném webu a obratem vám přijdou poštou.

Kartonové krabice jsou zasílány rozložené. Je to logické, jinak by zabíraly příliš místa. Každopádně je jejich složení velmi jednoduché. Návod k přesnému složení bude vždy přiložen k zásilce. Ideální je koupit si ke kartonovým krabicím ještě širokou lepící pásku, aby vám krabice co nejlépe sloužily a co nejdéle vydržely.

 

Ať už potřebujete kartonové krabice na cokoliv, nákup na www.obalove-materialy.cz se vám vyplatí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com