Pevné krabice na stěhování

Řešíte do čeho si sbalíte své věci pro stěhování? Ideální jsou kartonové krabice, které mají vyšší nosnost. Takové krabice na stěhování si můžete levně zakoupit například ve specializovaných obchodech s krabicemi. Krabice na stěhování jsou vyrobeny z kvalitní pětivrstvé lepenky a tato lepenka v kombinaci s technologií lepení zaručuje pevnost a nosnost krabic až 45 kg. To pro stěhování domácností nebo kanceláří bohatě stačí, protože každou krabici by měl unést jeden člověk.

 

Krabice na knihy a těžší předměty

Do těchto lepenkových krabic můžete uložit jakékoliv předměty, dokonce i těžké knihy, časopisy či křehké předměty jako je sklo, porcelán a nádobí obecně. Krabice na stěhování mají nejčastěji tradiční rozměry  60 x 38 x 35 cm. Jejich pevnost a velkou nosnost zajišťuje pětivrstvá lepenka se zvýšenou pevností. V uvedeném e-shopu si můžete koupit i krabice na ukládání šanonů (10 kusů v jedné krabici) i další typy papírových a kartonových krabic.

Samotné krabice dostanete rozložené, musíte si je složit (velmi jednoduché) a podlepit lepící páskou, kterou si můžete také objednat. Lepenka je pro zvýšení pevnosti a odolnosti prošitá kovovými sponami a krabice mají také výseky odnosných otvorů pro jejich snadné uchopení.

 

krabice-stehovaci-otevrena-500x375

 

Možnost zapůjčení krabic

Nechcete-li si krabice na stěhování kupovat, můžete si je i vypůjčit. V Praze a blízkém okolí nabízí tuto službu stěhovací firma Tavočer (www.tavocer.cz). Můžete si u nich lepenkové krabice zapůjčit za 10 Kč za kus bez DPH. A to i v případě, že nevyužijete jejich stěhovacích služeb, ale stěhujete se svépomocí nebo s konkurenční firmou. K zapůjčení bývají jak krabice úplně nové, tak již použité. Pro vaše stěhování to však nehraje roli, protože všechny jsou ve výborném stavu.

Kartonové krabice jsou levné a velmi praktické. Určitě vám stěhování usnadní. Je to lepší volba než shánět v supermarketech krabice od banánů. Přejeme vám rychlé a bezproblémové stěhování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com