Použití kartonových boxů

Kartonové krabice se vyrábějí na spousty způsobů. Krabice jsou různě pevné, různě velké a hlavně jsou určeny pro nejrůznější účely. Tento článek vám popíše, kde všude se papírové krabice používají a jaké mají základní vlastnosti. Papírové krabice mají výrazné výhody, jsou velmi lehké a levné, a jejich využití je opravdu široké. Používají se v potravinářském průmyslu, ale i pro další účely:

 

  • Archivační boxy. Levné a praktické archivační boxy s víkem, archivační boxy na šanony a na papírové dokumenty.
  • Krabice na stěhování. Pevné a spolehlivé kartonové krabice z pětivrstvé lepenky, různé velikosti, nosnost až 45 kg.
  • Designové krabice. Stylové krabice, které kromě úložné funkce stylově doladí i váš interiér. Ideální jako dárkové krabice.
  • Klopové krabice. Klasické skládací kartonové krabice, dole i nahoře mají 4 klopy, prodávají se velmi levně, dokonce i použité.
  • Dortové krabice či obaly na pizzu. Kartonové krabice se používají také k praktickému zabalení různého zboží, známé jsou např. krabice na dorty nebo na pizzu.
  • Kartonové dutinky a tubusy. Kartonové tubusy a dutinky z bublinkových folií a stretch folií mají různou váhu a také různé rozměry.
  • Šatní krabice a šatní boxy. Papírové krabice se dají použít také jako krabice na oblečení nebo dokonce jako šatní boxy, kam si můžete své oblečení pověsit na ramínka.

 

A to není zdaleka všechno. Vyrábějí se kartonové krabice na víno, krabice přímo na míru a pro zabalení veškerého zboží. Dále pak speciální krabice či malinkaté krabičky třeba na zabalení nových hodinek. Kartonové krabice se používají v automobilovém i chemickém průmyslu, v potravinářském průmyslu, ve stavebnictví i v elektroprůmyslu. Chcete-li se podívat na ceny krabic, navštivte jednoduchý a přehledný web www.obalove-materialy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com