Šatní boxy a ramínka na oblečení

Používáte kartonové šatní boxy? Tyto jednoduché šatní boxy se používají při přepravě šatů, společenských oděvů a dalšího oblečení. Můžete si je vzít do auta. Když cestujete na důležité jednání nebo je využít například při při stěhování celé domácnosti pro bezpečnou přepravu vašeho oblečení stěhovacím vozem. Šaty se nezmačkají ani nijak nepoškodí. Převážejí se ve svislé poloze pověšené na ramínkách. Do klasického šatního boxu se vejde cca 10 ramínek, mají výsek odnosných otvorů a výklopné čelo tak, aby se daly zavřít. Velmi praktické.

 

Jaká ramínka preferujete?

Používáte lehká plastová ramínka nebo mohutnější dřevěná ramínka? V níže uvedeném e-shopu si můžete vybrat z různých typů ramínek:

 

  • ramínka dřevěná – klasická ramínka z příjemného materiálu, nalakované dřevo, jsou těžší, pevnější a o něco dražší
  • ramínka kovová – lehoučká ramínka z drátu, která se však různě ohýbají, velmi levná
  • ramínka plastová – jednoduchá levná plastová ramínka využijete v každé domácnosti

 

Ramínka se většinou prodávají po 10 kusech, nejčastější šířka je 45 cm. Vybírat můžete i z různých barev a velikostí, k dispozici jsou pogumovaná ramínka, aby oblečení nesklouzávalo, ramínka s pěnovým návlekem na obou koncích i jiné typy. Důležité je také vybrat, jestli chcete ramínka se spodní tyčkou na pověšení kalhot nebo jen obyčejná ramínka na šaty.

 

TIP

Kvalitní šatní boxy i pevná ramínka z různých materiálů můžete levně nakoupit například ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com