Skladování v krabicích

Rychlá poptávka papírových a kartonových krabic na skladování

Paletové, kartonové boxy

Pro stěhování těžkých a rozměrnějších předmětů jsou z kartonového sortimentu ideální volbou kartonové boxy. Vyrábí se nejčastěji z 5-vrstvé lepenky, pro maximální bezpečí se používají i 7-vrstvé kartony. Kartonové boxy mnohé překvapí svou nosností, ta se pohybuje v řádu několika desítek kilogramů! Největší běžně prodávané kartonové boxy jsou tzv. paletové boxy. Ty mají rozměry odpovídající paletě, tedy 120 x 80 cm a jsou dostatečně pevné, takže není problém s nimi manipulovat např. pomocí vysokozdvižných vozíků. Systém zavírání se může lišit, box může mít klasické klopy, nebo výklopné čelo, nebo jsou i paletové boxy s odděleným víkem.

Paletový box z kartonu

Paletový box

Archivační krabice

Archivační krabice jsou rozměry přizpůsobené archivování papírových dokumentů a některé i pro uskladnění celých šanonů. Díky pravidelným tvarům je lze dobře skladovat v archívech nebo kancelářích v různých policích. Na karton lze samozřejmě jednoduše psát různými psacími potřebami, takže máte neustále dobrý přehled o tom, co se v které krabici nachází. Archivační krabice mají různé způsoby zavírání, některé mají oddělené víko, některé mají zasunovací víko.

Ukládací krabice

Každý člověk musí chtě nechtě občas řešit kam uložit věci, které se povalují po bytě. Mnozí to řeší nahrnutím věcí pod postele nebo do skříní:) Přitom je ale v dnešní době jednoduché uchovávat věci vzhledně. Nemusíte kvůli tomu kupovat nové skříně ani police, řešení je prosté – úložné krabice. Ty jsou k dostání v papírovém, plastovém, nebo třeba proutěném provedení. Vybírat lze ze spousty rozměrů, které Vám budou vyhovovat pro snadné uskladnění přímo v domácnosti. Snad ještě širší je nabídka barevných provedení úložných krabic. Ať už jednobarevné, s moderními motivy, s obrázky pro děti, nebo mnohé pestrobarevné si můžete přizpůsobit svému vkusu a také barevnému tónu Vaší domácnosti tak, aby nenarušovali okolní prostředí. Většina ukládacích krabic má oddělené víko, krabice na dětské hračky mívají spíše víko upevněné na pantech. U ukládacích krabic nesmíme zapomenout ani na pracovní využití. Pracujete-li v kanceláři, téměř určitě jste už někdy řešili kam s šanony z uplynulého období. I krabice přizpůsobené skladování šanonů se dnes dají sehnat celkem bez problémů.

Krabice na klobouky

Mnohé dámy by si rády pořídili nějaký pěkný klobouk, často to ale ztroskotá na tom, že klobouk není kde uchovávat. Přitom se nejedná o žádný velký problém. Krabice na klobouky jsou dobře dostupné, navíc v mnoha různých provedeních, jak v otázce barevného provedení, tak i materiálu anebo tvaru. Nejobyčejnější krabice na klobouky jsou vyrobeny z papíru a pokud na ně neskládáte těžší předměty, v pohodě Váš klobouk ochrání před prachem. Pevnější krabice jsou vyrobeny z kartonu, nebo i plastu, mají také různě vyvedenou dekoraci, dražší varianty mohou být potažené kůží. Zkrátka, není se čeho bát – staňte se pravou Lady!

Comments are closed.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com