Speciální krabice na dorty, zákusky a chlebíčky

Pro cukrárny, pekárny, prodejny lahůdek a další, kteří pečou dorty nebo dělají obložené chlebíčky, doporučujeme nákup speciálních dortových krabic. Dortové krabice jsou čtvercové a prodávají se v několika rozměrech – od 20 x 20 cm až po rozměr 50 x 50 cm, které jsou vhodné pro velké dorty, např. svatební. Ceny krabic na dorty začínají již kolem 10 Kč za kus.

 

Krabice dostanete rozložené, složení je jednoduché

Dortové papírové krabice se nejčastěji používají na bezpečnou přepravu dortů, zákusků, cukroví nebo třeba obložených chlebíčků, můžete v nich však převážet i jiné potraviny. Velikost krabice zvolíte podle toho, jak velké dorty budete přepravovat. Krabice jsou vyrobeny z jedné vrstvy pevného papíru. Dostanete je rozložené a velmi jednoduše a rychle si je složíte. Mají speciální výřezy, aby do sebe zapadaly a krabice tak držela pevně pohromadě.

Dortové krabice se prodávají v klasické bílé barvě, víko je součást krabice, není tedy oddělitelné.

 

Nejrůznější kartonové krabice

Dortové krabice jsou vyráběny v Česku, jedná se o čistě český výrobek. Nákupem tak podpoříte českou výrobu. Kromě dortových krabic můžete nakoupit i různé kartonové krabice – krabice na víno, designové krabice, šatní boxy, krabice na stěhování, archivační krabice a mnohé další.

 

Nakupujte levné a kvalitní dortové krabice a další praktické obaly na www.obalove-materialy.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com