Speciální krabice na stěhování TAVOBOX

Jestliže se chystáte přestěhovat a sháníte levné a pevné krabice, pak vás určitě zaujmou speciální krabice TAVOBOX. V internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz je nakoupíte v sekci Kartonové a papírové obaly za 42 Kč za kus. Tyto kartonové krabice byly vyvinuty přímo na stěhování. Pojďme se podívat na hlavní přednosti těchto krabic:

  • Pevné krabice. Krabice TAVOBOX jsou vyrobeny z pevné 5-vrstvé lepenky, jejich pevnost ještě zvyšuje fakt, že jsou lepené (nejsou sešité kovovými sponami).
  • Nosnost 35 kg. Krabice mají odnosné otvory a můžete v nich stěhovat věci až do hmotnosti 35 kg. Více stejně není potřeba, protože by se s nimi těžko manipulovalo. Samotné krabice jsou lehké, váží jen 1,2 kg.
  • Praktický potisk. Krabice na stěhování jsou z jedné strany potištěny tak, abyste mohli jen zaškrtnout název místnosti, odkud se věci stěhují (například kuchyň, ložnice apod.).
  • Jednoduché složení. Když vám krabice dorazí poštou, budou logicky rozložené. K jejich složení potřebujete lepicí pásku na podlepení spojů. Jinak je jejich složení velmi jednoduché.
  • Ideální rozměry. Praxe jasně ukazuje, že na stěhování se nejlépe hodí rozměry 600 x 400 x 400 mm.
Krabice na stěhování TAVOBOX

Krabice na stěhování TAVOBOX

 

Další věci ke stěhování

Na kratších stranách jsou praktické odnosné otvory. Stěhovací krabice TAVOBOX je český výrobek. V e-shopu Obalove-Materialy.cz můžete nakoupit i další věci na stěhování – přepravky, bublinkové fólie, fixační fólie, různé lepicí pásky, polyethylenové pytle, ochranné kartonové rohy, stěhovací kříže, háky, popruhy, stěhovací kříže, upínací kurtny s ráčnou i větší manipulační techniku (rudly aj.). Vybrané položky je dokonce možné si na stěhování i zapůjčit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com