Stylové designové krabice

Jestliže vám záleží na tom, jak to kolem vás vypadá a rádi si tvoříte vlastní styl, pak asi nepoužíváte obyčejné nevzhledné papírové krabice. Mnohem zajímavější jsou stylové designové krabice, které se vyrábějí na spoustu způsobů. Nabízejí různé barvy, zajímavé motivy a stylové provedení. Zároveň však plní svou hlavní funkci – úložný prostor pro drobné věci. Ať už používáte kartonové krabice s víkem, úložné boxy či zásuvkové krabice s několika šuplíky, uvažujte také o jejich designu. Je to drobnost, která opravdu může vhodně doplnit váš interiér.

 

Designové krabice oživí váš interiér

Některé krabice jsou schované ve skříních nebo dokonce ve sklepě. Na takovéto použití vám postačí klasické papírové krabice. Budete-li však své krabice používat přímo v bytě (na skříni, na poličce, pod postelí apod.), pak už se vyplatí investovat do krabice se zajímavým designem. Designové krabice se hodí také jako stylový obal na vaše dárky, fungují tak jako dárkové krabice.

Designová krabice

Krabice na drobnosti

 

Dárkové krabice s potiskem

Jednoduché dárkové krabice s víkem se ideálně hodí na vánoční dárky, ale také jako doplněk překvapení, které se chystáte podarovat svým blízkým třeba na narozeniny. Obdarovanému tak zůstane nejen hlavní dárek, ale i stylová designová krabice, kterou může v domácnosti použít prakticky na cokoliv. Navíc nepotřebujete balící papír a dárek máte zabalený během chviličky.

 

Různý design i velikosti krabic

Kvalitní obchod s kartonovými krabicemi vám nabídne široký výběr barev, vzorů a designů krabic, ale také krabice různých velikostí. Seženete papírové krabice, které vypadají jako pokryté textilem, design proutěných krabic či ocelově šedé krabice. Vše z papíru. Kromě designových krabic můžete nakoupit i jiné obalové materiály – krabice na dorty, krabice na pizzu, krabice na víno, kartonové dutinky či tubusy, archivační krabice či praktické krabice na stěhování.

 

Podívejte se na výběr designových krabic a jejich ceny. Možná budete mile překvapeni a sami si vyberete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com