Usnadněte si práci, když můžete

V oblasti balení kartonových krabic si můžete vybírat z nepřeberného množství pomocníků a to především z hlediska materiálů užitých při výrobě zavíračů kartonů. Na výběr máte většinou ze dvou možností. Plast nebo kov, čemu dáte přednost?

 

Kovový zavírač je spolehlivý, pevný a vysoce odolný, naproti tomu se jeho plastová varianta může pyšnit lehkostí a tím pádem i velmi jednoduchou manipulací, která je vhodná i pro pracovníky, kteří se zavíračem kartonů pracují delší dobu. Udržet několik hodin v ruce plastový zavírač se tak nestává přítěží a zátěží pro zápěstí, ale naopak vhodně zvoleným typem pomoci.

Odvíječe lepící pásky

Odvíječe lepící pásky

 

Zavírač kartonů se šířkou sedmdesát pět milimetrů je opatřen brzdou, která zaručuje přesnější práci i s širším typem pásky a navíc umožňuje nastavovat takovou rychlost jejího odvíjení z kotouče, která vyhovuje právě vám. Širokou páskou jednoduše zavřete i větší krabice aniž byste ohrozili jejich obsah možným vysypáním. Páska, kterou přilepíte na místo za pomoci kovového odvíječe pásky, totiž sto procentně drží.

 

Kromě šikovné integrované brzdy, je odvíječ pásky vybaven i ostrou čepelí, která umožňuje snadné, rychle a čisté odtržení pásky, která se netrhá a posléze neodlepuje. Tento typ odvíječe je určen pro navinutí lepicí pásky o šíři až sedmdesát pět milimetrů. Můžete si pohodlně vybrat přesně tu šířku, která vám bude vyhovovat a být si jistí, že se kotouč do odvíječe bez problémů vejde. Manipulace s kovovým odvíječem výrazně zvyšuje produktivitu při balení zásilek nebo jiných, větších či menších balíků v různých typech provozů. Cena za kus je navíc velmi příznivá, zaplatíte necelých tři sta dvacet sedm korun.

 

Vysoká kvalita, efektivita, rychlost a přesnost, kterou práce s odvíječem nabízí, se tedy rozhodně vyplatí. Spokojený nebude pouze ten, kdo balí, ale i ten, který rozbaluje. Přesné lepení totiž zaručuje oproti ostatním způsobům baleníi zachování estetického standardu zabalené krabice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com