Víno je dar bohů. Věnujte ho tak!

Říká se, že pivo je dílem člověka, zatímco víno je darem bohů. A skvělý dar by měl nejen skvěle chutnat, ale i vypadat. Obal je to, co prodává. A v případě daru vyvolává první dojem obdarovaného. Vtisknout oslavenci do ruky láhev? A co mu umožnit potěšit se darem i pohledem? Skvěle zabalené víno tohle dokáže…! Umí být božské…

Řešení je elegantní a na první pohled možná nečekané. Vždyť když se řekne víno v kartonové krabici, každý si asi představí laciný mok obyvatelů laviček a nádraží… tuhle představu ale rychle zapuďte!

A představte si raději láhev skvělého vína, uloženou do elegantní kartonové krabice, vystlané dekorační vlnou. To už zní o dost lépe, co říkáte?

Jak tedy lahev zabalit a oslavence příjemně překvapit?

Nabízí se dva základní typy podle uložení vína – buď krabice s klasickým papírovým víkem z dvojité vlnité lepenky, do které se láhev ukládá naležato, anebo krabice se skládacím uzávěrem, do níž se láhev vkládá nastojato. Oba dva typy obalů na lahve lze sehnat i ve verzích pro dvě a více lahví.

Krabice na víno

Krabice na víno

Pro zvýšení bezpečnosti uložené lahve, ale také pro zlepšení estetického dojmu, je vhodné krabici vystlat dřevitou vlnou.  Ta je pružná a má tlumící účinky při otřesech, je navíc i hygienická.  Navíc, dřevitá vlna, stejně jako papírový materiál, je velmi snadno odbouratelná a proto nezatěžuje životní prostředí.

Takto uložený dar pak působí elegantněji a v konečném důsledku i na první dojem hodnotněji, než pouze samotná láhev, byť sebekvalitnějšího moku.

Další možností, jak láhev na první okamžik skrýt před zraky obdarovávaného, jsou papírové dárkové tašky. Ty se vyrábí z pevného, vysoce kvalitního papíru. Jejich výhodou je mnoho provedení jak co do velikostí, tak i pestrých motivů dekorací.

A jakou láhev do dárkové krabice či tašky vložíte, je už jen na Vás.

One comment

  1. Aleš T. napsal:

    Dobrý den, chci poděkovat za hezké stránky, které mi pohli se orientovat v kartonech celkově a však mne nejvíce zajímají krabice na víno! Již druhým rokem mám na jižní moravě živnost a prodávám svoje víno a teď jsem rozhodl rozšířit před vánoci sortiment o dárkové kazery s vlastním vínem, takže hledám kde nakoupit a hlavně jaké krabice nakoupit a díky tomuto webu už mám ve svých požadavcích jasno a můžu si objednat první várku! Uvidíme jaký s tímto nápadem sklidím u svých zákazníků úspěch. pravdou je už pár z nich se samo po něčem takovém ptali‘

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact Form Powered By : XYZScripts.com